Opinie

Zapraszamy do zamieszczania opinii na temat organizowanych przez nas wycieczek.

20 komentarzy

  1. Wspaniałe doradztwo ,indywidualne podejście. P.MARTA przewodnik wspaniała kobieta …wycieczki z omnibus sama przyjemność. Polecam !!!

 1. Dziękuję Biuru OMNIBUS za znakomicie organizowane wycieczki w te jakże trudne czasy. Utrzymując wszelkie rygory profesjonalnie znakomicie zostaliśmy zaznajomieni z arcyciekawymi dziejami Iwonicza Zdroju i nie mniej ciekawymi obiektami Krosna i ich dziejami. Mimo tylokrotnych wcześniejszych bytności zarówno w Iwoniczu Zdroju, jak i w Krośnie dopiero teraz, właśnie dzięki wycieczkom Biura – poznałem te miejscowości.

 2. Profesjonalna obsługa,świetna atmosfera i duży profesjonalizm. Miałam okazje już dwa razy podróżować z tym biurem i jestem pewna że skorzystam jeszcze nie raz.

 3. W sierpniu 2018 grupa emerytow ZNPze SRODY WLKP skorzystala z uslug BP PANI MAGDY OZIOMEK OMNIBUS. Wielkie podziękowania dla P. MAGDYi przewodniczek P. MARTY i P IWONY za wspaniale wycieczki zorganizowane w czasie naszego tygodniowego pobytu w IWONICZU. Na wielkie slowa podziekowania zasluguje paniMARTA. Dzieki ogromnej wiedzy jaką posiada mogliśmy poznać historię zwyczaje ciekawostki zabytki zwiedzanych terenów. Tydzien nam tak szybko minął ze żal bylo wracać do domu. Z wielka satysfakcją i uznaniem polecamy BP OMNIBUS wszystkim tym którzy chcą poznać region wokół IWONICZA i nie tylko. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia

 4. Co by dobrego nie napisać to i tak zawsze będzie za mało…. Dzięki BP Omnibus 3 tygodnie spędzone w sanatorium w Iwoniczu minęły w oka mgnieniu.

  Tak kompetentnych i profesjonalnych przewodników rzadko kiedy można spotkać (sporo podróżuję, więc mam punkt odniesienia). Wycieczki ciekawe, urozmaicone tematycznie, prowadzone bardzo odpowiedzialnie. Wieczorek zapoznawczy i biesiada zbójecka to czas zabawy i humoru uwieczniony na zdjęciach, które później można zakupić w biurze.

  Polecam z całego serca, łącznie z koncertami, wykupiłam 13 imprez, za co otrzymałam miłą niespodziankę.
  Jeśli poznawać Podkarpacie i więcej – to tylko z BP Omnibus.

  Dziękuję Państwu za miło spędzony czas.

 5. Jestem niezmiernie szczęśliwa,że poznałam Panią Magdę i zespół ludzi z nią współpracujących. Zapał,pasja i błysk w oku w połączeniu z żywą miłością do swojej małej ojczyzny – dla mnie to znak rozpoznawczy Biura. Imprezy są przygotowane bardzo dobrze, profesjonalizm w każdym calu. Człowiek naprawdę czuje się bezpieczny , zaopatrzony w ogromną dawkę wiedzy i niezapomnianych wrażeń. Suuper! tak trzymać! już planuje kolejne wycieczki w Wami!Pozdrawiam serdecznie.Lidka
  Ps.Pan Robert przewodnik beskidzki-podziękowania i pozdrowienia.

 6. Na przełomie kwietnia i maja 2018 r. byłem kuracjuszem ośrodka Stomil w Rymanowie Zdroju. Ośrodek ładny o dużej bazie zabiegów leczniczych – polecam.Miłym uzupełnieniem pobytu w ośrodku była działalność Biura Turystycznego OMNIBUS z Iwonicza Zdroju. To dzięki temu biuru poznałem uroki Podkarpacia i Bieszczad pod względem krajobrazowym, historycznym i etnicznym. . Ale nie tylko, Byłem również na Słowacji i Węgrzech. Poznałem smak wina narodowego Węgier – Tokaju. Korzystałem z usług biura w każdym możliwym wolnym czasie. A program wycieczek był tak układany, że każdy kto chciał mógł skorzystać z oferty biura. . Ja sam byłem na jedenastu imprezach o różnym charakterze – wycieczki, ogniska, degustacje wina, kąpiele w basenach. A wszystko dzięki zaangażowaniu pracowników ich olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu, będąc na jednej wycieczce, myślało się już o następnej. Ale największą duszą biura jest Pani Magda. To głównie dzięki jej zaangażowaniu, profesjonalizmowi, wiedzy zarówno w aspekcie organizacyjnym jak i merytorycznym ale przede wszystkim ciepłu które emanuje od tej osoby tak chętnie korzysta się z usług tego biura.
  Z tego też powodu z dużą satysfakcją i uznaniem rekomenduję usługi BIURA PODRÓŻY OMNIBUS z IWONICZA ZDROJU.

 7. Serdeczne podziękowania od członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Rejonowego W Tomaszowie Mazowieckim za wspaniałe przyjęcie , miłą obsługę i bardzo smaczne domowe posiłki.
  Na długo pozostaną nam w pamięci wspomnienia z pobytu w “WATRZE”.
  Dziękujemy członkowie PZERIORTM

 8. Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim dziękuje za zorganizowanie przepięknych wycieczek po Podkarpaciu, Słowacji i Węgrzech. Dzięki wspaniałym przewodnikom i ogromnej wiedzy jaką posiadają, mogliśmy poznać historię oraz zwyczaje, zwiedzanych terenów.
  Dziękujemy PZERIORTM

 9. Bardzo polecam wycieczki z biurem p. Madzi- świetnej organizatorki, propagatorki imprez i osoby niezwykle empatycznej i zorganizowanej. Wszyscy przewodnicy z biura mają niesamowitą wiedzę, którą dzielą się w sposób bardzo komunikatywny. Wycieczki dostosowane są dla każdego zarówno ich intensywność jak i atrakcyjność. Piloci wycieczek aktywnie biorą udział w tych imprezach robiąc zdjęcia, zabawiając uczestników dowcipem i zawsze są tam gdzie być powinni służąc pomocą. Tyle zaangażowania nie widziałam już dawno co powoduje, że wracając z jednej imprezy zapisujemy się na następną.
  P. Madziu i cała ekipo- dużo zdrowia i niech Was siły i pomysły nie opuszczają.

 10. Witam,Jedyne co miło wspominam po pobycie w Sanatorium w Iwoniczu to właśnie to buro,jest to biuro prowadzone przez profesjonalne osoby.Szkoda że ja już tam nie zawitam.

 11. PANI MAGDA JEST NIEZASTĄPIONA. CO ROKU JESTEM W IWONICZU I PANI MADZIA MA TO COŚ W SOBIE. JAK TO DOBRZE, ŻE TAKA OSOBA JEST W WŁAŚNIE TAM W IWONICZU. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ PANI MADZIU ZDRÓWKA NO I DO ZOBACZENIA ZNOWU.

 12. Właśnie wróciliśmy z Iwonicza Zdr. Żal było wyjeżdżać szczególnie ze względu na wspaniałe wycieczki organizowane przez biuro OMNIBUS.
  Wielkie podziękowania dla Szefowej – Pani Magdy, Pani Iwonki i Pani Marty :))
  (W tej kolejności poznaliśmy te Panie), oraz Pana Andrzeja z którym najczęściej jezdziliśmy. Byliśmy na 7 wycieczkach i dwóch spacerach:-))
  Jeszcze mamy mętlik w głowie, ale w miarę oglądania zdjęć wiadomości, które nam Panie przekazywały zaczynają się układać :-))
  Serdecznie dziękujemy i myślę, że DO ZOBACZENIA:-))

 13. Serdeczne podziękowania dla Biura Turystycznego OMNIBUS za niezwykłe zaangażowanie w organizowaniu wycieczek, za kompetencje, serdeczność oraz życzliwość dla uczestników turnusu wypoczynkowo-rehabilitacyjnego z Władysławowa. Gratulujemy przewodnikom ogromnej wiedzy.

 14. Byliśmy na turnusie od 16.09.2015r do 06.10.2015r w Iwoniczu Zdroju. Uczestniczyliśmy w wycieczkach: Iwonicz Zdrój i Okolice, Rymanów, Rymanów Zdrój, Łańcut, Bieszczady. Przewodnicy wspaniali, pełen profesjonalizm, niesamowity dar przekazywania wiedzy. Polecamy wycieczki organizowane przez Biuro Turystyczne ,,OMNIBUS”. Pozdrawiamy p. Magdę p. Martę p. Stefana. D. i L. Kuracjusze z Kujaw.

 15. Witam i serdecznie pozdrawiam. Korzystaliśmy z mężem z imprez i wycieczek organizowanych przez BIURO OMNIBUS w styczniu 2016 roku w czasie pobytu sanatoryjnego w Iwoniczu Zdroju – pogoda zimowa, ale wycieczki super. W czasie różnych wycieczek Panie przewodniczki oraz pan przewodnik z niesamowitą energią przedstawiały taką wiedzę, że chce się wracać, aby poznawać historię, przyrodę
  i ciekawostki Tego zakątka Polski. Dziękuję pani Madzi i Pani Marcie. Z wyrazami szacunku D L

 16. Witamy,
  Podczas pobytu w sanatorium w Iwoniczu Zdroju mieliśmy tę niebywałą okazję spotkać i poznać panią Magdę, przewodniczkę, wspaniałą patriotkę i Polkę, która nie dała się znakom czasu ekonomicznego i otwierając własne biuro turystyczne daje nam żywe i prawdziwe lekcje historii naszego kraju i naszych rodaków. Jest doskonałym mówcą i kopalnią wiedzy o tych miejscach i tym regionie Polski, którego nie można nie znać. Dzięki bardzo dobrze zorganizowanym wyjazdom, wycieczkom, zabawom i cennym spotkaniom jesteśmy z mężem bardziej świadomi i bogatsi w historię naszego kraju, który przecież nie kończy się tam gdzie mieszkamy.Jesteśmy pewni , że dzięki pani Magdzie wrócimy w te miejsca choćby dlatego, że tam jest tez nasza ojczyzna, przepiękna i bogata w historię swoich dziejów. Każdego kto ma okazję niech korzysta z ofert tego biura , bo każdy wyjazd jest odkrywaną tajemnicą i wielką przyjemnością obcowania z jego szefową Magdą Oziomek. Dziękujemy Pani Magdo, często wspominamy nasze wycieczki, oglądamy zdjęcia i pamiętamy Pani głos. Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy, a będzie to wtedy dla nas świąteczny czas, pozdrawiamy, życząc wielu chętnych patriotów i uczestników wycieczek.

 17. Witam! Warto z tym biurem turystycznym jeździć na wycieczki krajowe i zagraniczne. Szczególnie polecam wycieczki na Węgry (Tokay i Sosto). Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Pani przewodniczka bardzo ciekawie opowiada i odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo wesoło i czasem żal, że wycieczka dobiega końca, ale zawsze można pojechać na następną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *