Opinie

Zapraszamy do zamieszczania opinii na temat organizowanych przez nas wycieczek.

5 komentarzy

  1. W dniu dzisiejszym wycieczka do Pragi polecam Panią Przewodnik posiada dużą wiedzę , ogólnie wycieczka super polecam 🤩🙂

  2. Byliśmy na turnusie od 16.09.2015r do 06.10.2015r w Iwoniczu Zdroju. Uczestniczyliśmy w wycieczkach: Iwonicz Zdrój i Okolice, Rymanów, Rymanów Zdrój, Łańcut, Bieszczady. Przewodnicy wspaniali, pełen profesjonalizm, niesamowity dar przekazywania wiedzy. Polecamy wycieczki organizowane przez Biuro Turystyczne ,,OMNIBUS”. Pozdrawiamy p. Magdę p. Martę p. Stefana. D. i L. Kuracjusze z Kujaw.

  3. Witam i serdecznie pozdrawiam. Korzystaliśmy z mężem z imprez i wycieczek organizowanych przez BIURO OMNIBUS w styczniu 2016 roku w czasie pobytu sanatoryjnego w Iwoniczu Zdroju – pogoda zimowa, ale wycieczki super. W czasie różnych wycieczek Panie przewodniczki oraz pan przewodnik z niesamowitą energią przedstawiały taką wiedzę, że chce się wracać, aby poznawać historię, przyrodę
    i ciekawostki Tego zakątka Polski. Dziękuję pani Madzi i Pani Marcie. Z wyrazami szacunku D L

  4. Witamy,
    Podczas pobytu w sanatorium w Iwoniczu Zdroju mieliśmy tę niebywałą okazję spotkać i poznać panią Magdę, przewodniczkę, wspaniałą patriotkę i Polkę, która nie dała się znakom czasu ekonomicznego i otwierając własne biuro turystyczne daje nam żywe i prawdziwe lekcje historii naszego kraju i naszych rodaków. Jest doskonałym mówcą i kopalnią wiedzy o tych miejscach i tym regionie Polski, którego nie można nie znać. Dzięki bardzo dobrze zorganizowanym wyjazdom, wycieczkom, zabawom i cennym spotkaniom jesteśmy z mężem bardziej świadomi i bogatsi w historię naszego kraju, który przecież nie kończy się tam gdzie mieszkamy.Jesteśmy pewni , że dzięki pani Magdzie wrócimy w te miejsca choćby dlatego, że tam jest tez nasza ojczyzna, przepiękna i bogata w historię swoich dziejów. Każdego kto ma okazję niech korzysta z ofert tego biura , bo każdy wyjazd jest odkrywaną tajemnicą i wielką przyjemnością obcowania z jego szefową Magdą Oziomek. Dziękujemy Pani Magdo, często wspominamy nasze wycieczki, oglądamy zdjęcia i pamiętamy Pani głos. Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy, a będzie to wtedy dla nas świąteczny czas, pozdrawiamy, życząc wielu chętnych patriotów i uczestników wycieczek.

  5. Witam! Warto z tym biurem turystycznym jeździć na wycieczki krajowe i zagraniczne. Szczególnie polecam wycieczki na Węgry (Tokay i Sosto). Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Pani przewodniczka bardzo ciekawie opowiada i odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo wesoło i czasem żal, że wycieczka dobiega końca, ale zawsze można pojechać na następną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *