O nas

Biuro Turystyczne OMNIBUS posiada koncesję ORGANIZATORA I POŚREDNIKA IMPREZ TURYSTYCZNYCH wydaną przez Marszałka Województwa Podkarpackiego nr 115/06.

Biuro Turystyczne OMNIBUS ma długoletnią tradycję w organizacji wycieczek turystycznych dla mieszkańców Krosna i okolic, szkół, zakładów pracy, kuracjuszy przebywających w Iwoniczu i Rymanowie Zdroju. Organizujemy wycieczki jednodniowe w dalsze strony Polski i za granicę. Wyspecjalizowaliśmy się w wycieczkach do Miszkolca, Tokaju, Vrbova, Kałuży, z wielką przyjemnością wyjeżdżamy do Budapesztu. Zorganizujemy wyjazd w każde, wybrane miejsce, zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Każda wycieczka z nami to przygoda poznania historii, tradycji, zwyczajów i kuchni, to także integracja, śpiew i radość. Jesteśmy specjalistami w naszej profesji, zatrudniamy najlepszych przewodników i pilotów. Wybierz się z nami na wycieczkę, dołącz do grona zadowolonych i szczęśliwych turystów.

Magdalena Oziomek (właścicielka biura) – pełna energii i pomysłów, pilot i przewodnik wycieczek z ponad 25 letnim stażem . Długoletnia nauczycielka geografii, turystyki, metodyki krajoznawstwa w szkołach krośnieńskich, współcześnie zapalony propagator piękna naszej Małej Ojczyzny. W 2007 roku została uznana za jedną z kobiet w Polsce Spełnionych w Biznesie.

Zapraszamy do naszego biura w Iwoniczu Zdroju.